​​سلام دوست من

 بهزاد جورابچی بخارائی هستم
عکاس دراماتیک /ادیتور، و یک پادکستر!

 30 ساله ام از مشهد و فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران!
اما ترجیح دادم در زمینه ای که بهش علاقه مند بودم فعالیت کنم! یعنی هنر ... 

پس اینطور شد که از سال 1394 به طور رسمی عکاسی می کنم!

در این سالها به طور فریلنس در ژانرهای مختلف عکاسی مثل فاین آرت، پرتره، ، معماری، طبیعت و عکاسی صنعتی و سفر  فعالیت کردم.
در کنارش ویدئوها و بسته های آموزشی ادیت عکس درست می کنم و
 گاهی هم مقاله های هنری و نقد فیلم می نویسم. همچنین درست کردن کالکشن های هنری مختلف مثل کالکشن موزیک، فیلم، کتاب و ... از علایق همیشگیم بوده! ( کالکشن موسیقی متن فیلم تو بخش محصولات هنری حتما ببینید!)

زمستون سال ۱۴۰۱ بود که بخش جدیدی هم به کار من اضافه شد و اون راه اندازی پادکست «چشم انداز زندگی» بود! این پادکست باعث شد بتونم حرفهایی که همیشه دوس داشتمو اونجا راحت تر با شما در میون بذارم ... ( بخش پادکست سایت ببینید!)

شاید براتون جالب باشه بدونید که من یک عکاس خود آموخته ام! یعنی بیشتر مهارت های هنریمو با خوندن کتاب ها، دیدن ویدئو و تمرین و آزمون و خطا یاد گرفتم! البته بعد ها برای تکمیل و یکدست شدن اطلاعاتم دوره های معتبر فنی حرفه ای هم گذروندم اما در عین حال همیشه سعی کردم معلم اصلی من در هنر، تمام هنرمندا باشن! یعنی هر کسی که دیدن آثارش برام الهام بخش باشه ازش یاد می گیرم و استاد منه! و سعی می کنم
منم  در حد توانم برای بقیه الهام بخش باشم ...

در پایان باید بگم که، راه اندازی این وب سایت برام یک علاقه ی قدیمی و البته قدمی رو به جلو بود، چراکه سالها تصمیم داشتم اینکارو انجام بدم اما به دلایل مختلف به تاخیرش مینداختم! در هر صورت بلاخره انجام شد! و من اینجام تا در حد توانم تجربیات و علایقمو باهاتون به طور جدی تر به اشتراک بذارم ♥

 خوشحال میشم از بخش های مختلف سایت دیدن کنید ...

ارادتمند ... بهزاد ♥
رزومه و دستاورد های من
گالری تصاویر من